CS5 MAGUS Calibration Slide (XY0.01/0.07/0.15/0.6/1.5)
S DPH
Dostupnost Dodání do 3/7 dnů.
  • Od roku 2020 více než 90 000 spokojených zákazníků
  • Bezpečné platby: kreditní kartou, PayPal a bankovním převodem
  • Zrychlená doprava: Poste, BRT, FedEx
  • Zákaznická podpora Whatsapp +39 371 43 61 201
Kód SGLV82241 Značka MAGUS
Kalibrační sklíčko pro mikroskopy.
Sklíčko má čtyři vyryté kruhy o průměrech 0,07 mm, 0,15 mm, 0,6 mm a 1,5 mm. Uprostřed snímku je zaměřovací kříž s horizontálními a vertikálními mikrometrickými stupnicemi se 100 dílky. Dělení stupnice je 0,01 mm a délka každé stupnice je 1 mm.
Kalibrace softwaru pro analýzu obrazu
Postup kalibrace:
  1. Upevněte kalibrační sklíčko na stolek mikroskopu.
  2. Vyberte požadovaný objektiv a nastavte maximální rozlišení fotoaparátu.
  3. Získejte kontrastní obraz měřítka na obrazovce monitoru a zachyťte snímek.
  4. V softwaru pro analýzu obrazu vyberte režim „Kalibrace“.
  5. Kliknutím myši definujte maximální viditelnou vzdálenost mezi prvním a posledním dílem měřítka.
  7. Zadejte název kalibrace určující aktuální zvětšení objektivu.
Kalibrace stupnice okuláru
Výpočet pro každý cíl se provádí podle vzorce:
E=ТL/A, kde
E – hodnota dělení okuláru
Т – hodnota dělení stolku specifikovaná na mikrometru stolku (0,01 mm)