Shiley 10CN10R Tracheostomy Cannula with Internal Cannula, Cuffed, Size 10
Previous
Next
Tax included
Availability Shipping in 1/2 days
Order within 48 m 53 s for same day shipping!
  • Over 90,000 satisfied customers since 2020
  • Secure payments: credit card, PayPal and bank transfer
  • Expedited shipping: Poste, BRT, FedEx
  • Customer support Whatsapp +39 371 43 61 201
Code Y10CN10R Brand COVIDIEN EAN 1088452120547
Measures 10 mm x 13.8 mm x 9.0 mm x 79mm